Kierownik Projektu - Inżynier budownictwa

Klient infoPraca.pl

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kontraktów realizowanych przez Spółkę,
  • analiza dokumentów, pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych,
  • czynne uczestnictwo w poszczególnych fazach przygotowania i realizacji projektu,
  • zarządzanie zespołem inżynierskim oraz projektowym w trakcie realizacji kontraktu,
  • planowanie i realizacja strategii działań w ramach danego projektu (tworzenie harmonogramów finansowo-rzeczowych),
  • zarządzenie budżetem i harmonogramem inwestycji,
  • odpowiedzialność za utrzymywanie terminowości oddawanych etapów budowy oraz właściwą jakość wykonania,
  • okresowe raportowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji dużych obiektów magazynowych (hal),
  • wymagana biegła znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • posiadanie uprawnień budowlanych,
  • wiedza z zakresu zarządzania projektem,
  • znajomość kosztorysowania i procesu inwestycyjnego,
  • znajomość pakietu MS Office i Project,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma z branży budowniczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie