Kierownik Projektu Budowa

WORK SERVICE S.A.

Berlin, zagranica

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Berlin

Dla naszego renomowanego niemieckiego klienta, rodzinnejj firmy z branży architektonicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • protokolarne przejęcie od inwestora i odpowiednie zabezpieczenie terenu budowy;
  • prowadzenie dokumentacji budowy;
  • zapewnienie geodezyjnego wytyczenia obiektu oraz zorganizowanie budowy i kierowanie nią w sposób zgodny z projektem, decyzją o pozwoleniu na budowę, a także wszystkimi obowiązującymi przepisami;
  • wstrzymanie robót budowlanych w przypadku stwierdzenia możliwości powstania zagrożenia oraz zawiadomienie o tym właściwego organu;
  • realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy.

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc w relokacji;
  • pracę w nowoczesnych biurach;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • możliwość korzystania z samochodów służbowych;
  • dofinansowanie kosztów przedszkola Twojego dziecka.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii budownictwa, architektury lub inzynierii przemysłowej;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.