Kierownik Projektów

ManpowerGroup

Wrocław, dolnośląskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

• Zarządzanie realizacją projektu związanym z wymianą systemu sprzedaży usług leasingowych i pobocznych dla sieci sprzedaży
• Prowadzenie złożonych projektów o charakterze biznesowym i informatycznym we współpracy z wieloma partnerami zewnętrznymi w sposób zwinny
• Ścisła współpraca z Liderem Merytorycznym Projektu po stronie biznesu w celu skutecznej i terminowej realizacji celu projektu
• Zarządzanie całością projektu począwszy od definiowania założeń, poprzez zorganizowanie i poprowadzenie projektu, aż do przygotowania raportu podsumowującego
• Koordynowanie pracy zespołu projektowego, w tym wytyczanie i delegowanie zadań, motywowanie i udzielanie wsparcia merytorycznego członkom zespołu
• Raportowanie statusu prac projektowych
• Przygotowanie oraz prowadzenie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w projekcie

Wymagania:

• Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu złożonych, przekrojowych lub strategicznych z perspektywy organizacji projektów,
• Certyfikat potwierdzający umiejętności i wiedzę z zakresu prowadzenia projektów ze znanych organizacji certyfikujących
• Wyższego wykształcenia (preferowana specjalizacja ekonomiczna)
• Doświadczenia w koordynacji prac zespołu projektowego
• Umiejętności współpracy i budowania relacji na różnych szczeblach organizacji, wsparte wysokim poziome zdolności porozumiewania się
• Nastawienia na poszukiwanie nowych rozwiązań oraz otwartości na zmiany
• Wysokiego poziomu orientacji na rezultat oraz umiejętność kreatywnego podejścia w rozwiązywaniu
• Znajomości pakietu MS Office oraz narzędzi typu MS Project i Jira
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi i/lub bankowymi, czy ubezpieczeniowymi będzie dodatkowym atutem

Benefity:

• Opieka medyczna – Medicover,
• Ubezpieczenie – PZU lub Allianz
• Karta Multisport
• Świadczenia z ZFŚS
• Telefon służbowy do celów prywatnych
• Możliwość długoterminowego wynajmu samochodu po preferencyjnych cenach
• Preferencyjna oferta bankowa

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.