Kierownik Projektów z j. niemieckim

Translavic Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centralną rolę w naszej firmie stanowią kierownicy projektów tłumaczeniowych. Zajmują się oni koordynacją całego procesu – od analizy plików, poprzez wycenę, zaplanowanie przebiegu prac, wybór odpowiednich tłumaczy i korektorów, po kontrolę jakości i dostawę do klienta. Czuwanie nad przebiegiem procesu, sprawna komunikacja często z 50 zaangażowanymi tłumaczami i korektorami na raz, kontakt z klientem, pilnowanie terminów – to kluczowe zadania, z którymi codziennie ma do czynienia kierownik projektu.

Wymagania:

  • Ukończone studia lingwistyczne
  • Biegła znajomość j. niemieckiego i angielskiego. Znajomość j. niderlandzkiego mile widziana.
  • Umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się warunki
  • Silna osobowość
  • Umiejętność przekazywania informacji i dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji pracy
  • Umiejętność skutecznej komunikacji, również przez telefon
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań w tym samym czasie oraz ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjemną atmosferę pracy w profesjonalnym otoczeniu
  • Wynagrodzenie odpowiednie do stanowiska oraz doświadczenia zawodowego
  • Pakiet medyczny w centrum ENEL-MED oraz atrakcyjne zbiorowe ubezpieczenie
  • Bezpośredni kontakt z klientem

Interesuje nas przede wszystkim list motywacyjny. Przekonaj nas, że właśnie Ciebie musimy zaprosić na rozmowę i że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. Przyjmujemy wyłącznie aplikacje w j. angielskim.

Prezentacja firmy

Translavic is an ISO 17100 certified language service provider with offi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości