Kierownik Projektów IT

Euro Bank S.A.

Wrocław, 50-126, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, 50-126

Opis stanowiska:

  • zarządzanie projektem, planowanie projektu
  • nadzorowanie wykonania zadań zgodnie z harmonogramem
  • prowadzenie analizy wykonalności projektu
  • planowanie, weryfikowanie i nadzorowanie wykonania budżetu projektu
  • odpowiedzialność za PMO w IT

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość procesów zarządzania projektami i obszarów wiedzy w PMI
  • zdolności analityczne, znajomość terminologii bankowej i finansowej
  • umiejętność pracy pod presją wyniku i czasu
  • zdolność budowania relacji i łatwość komunikacji
  • mile widziany certyfikat w zakresie zarządzania projektami PMP lub Prince

Oferujemy:

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku pracy
  • poznanie praktycznej strony projektów realizowanych w banku
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjną lokalizację pracy – wrocławski Rynek
  • zniżki na lunch, do kina i teatrów
  • preferencyjną ofertę produktów bankowych