Kierownik Produkcji

Michael Page

Zielona Góra, lubuskie

Michael Page Michael Page

Kierownik Produkcji odpowiedzialny za zagwarantowanie ciągłości produkcji z zachowaniem wymaganych standardów przepisów, współpracujący z zespołem kierowniczym pozostałych działów firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG stabilnie rozwijająca swoją strukturę w Polsce. W związku z nowymi projektami produkcyjnymi poszukuje do swojego zespołu doświadczonego Kierownika Produkcji, który obejmie swoją odpowiedzialnością obszar produkcyjny, zapewniając efektywną realizację planów produkcyjnych oraz optymalizację procesów.

Opis stanowiska

Zarządzanie zespołem produkcyjnym

Odpowiedzialność za efektywną gospodarkę magazynową i zasilenie produkcji

Efektywna realizacja planów produkcyjnych przy założonych wskaźnikach jakościowych i wydajnościowych

Kontrola nad zachowaniem bezpieczeństwa produkcji przy zachowaniu procedur HSE oraz Przeciwpożarowych oraz normami bezpieczeństwa i jakości żywności

Współpraca z pozostałymi działami firmy w realizacji projektów optymalizacyjnych i realizacji usprawnień

Kontrola kosztów produkcji i wprowadzanie inicjatyw oszczędnościowych

Kierowanie oraz rozwój podległego zespołu

Profil kandydata

Poparte sukcesami kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku zarządzania produkcją-branża spożywcza

Wyższe wykształcenie- mile widziane kierunki związane z technologią produkcji żywności

Praktyczna znajomość norm bezpieczeństwa żywności HACCP i norm jakości FSSC 22000 /IFS

Znajomość systemów zarządzania- doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie atutem

Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office

Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Atrakcyjne wyzwanie zawodowe na stanowisku Kierownika Produkcji

Realny wpływ na rozwój nowych projektów nowoczesnego zakładu produkcyjnego

Przyjazna kultura organizacyjna skupiona na wzajemnym szacunku i współpracy

Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Benefity pozapłacowe, między innymi: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Benefit Systems

Preferencyjne ceny dla pracowników na wyroby firmy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zielona Góra
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page