Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
• Zarządzanie i koordynowanie pracy działu produkcyjnego,
• Organizacja procesów produkcyjnych, nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego
• Planowanie produkcji,
• Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,
• Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz wykorzystania zasobów materiałowych,
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi standardami,
• Zarządzanie zespołem pracowników

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie techniczne, wyższe techniczne,
• Umiejętność efektywnego zarządzania zespołami na różnych szczeblach organizacji,
• Wykazywanie inicjatywy w podnoszeniu wydajności procesu produkcji,
• Samodzielność i konsekwencja w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Interesującą pracę w nowoczesnym zakładzie,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych

Prezentacja firmy

Firma Glass-Serwis została założona w grudniu 2005 roku, a zatem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji