Agencja Zatrudnienia KS Service

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski

OBOWIĄZKI

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych związanych z technologią wtrysku i wytłaczania
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • tworzenie BOM-ów

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe, preferowane są kierunki związane z inżynierią produkcji
  • wiedza z zakresu technologii wtrysku
  • bardzo dobra znajomość dowolnego oprogramowania z zakresu planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP)
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość i umiejętność wdrażania zasad 5 S będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w granicach 4000 złotych -5000 złotych netto, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • premie o charakterze uznaniowym
  • szkolenie wdrażające do obowiązków zawodowych

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.