Dolmeb Sp. z o.o.
Firma Dolmeb Sp. z o.o. producent mebli lakierowanych farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF wiórowych i płyty komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Świdnica

Dolmeb sp. z o.o. jest producentem mebli lakierowanych farbami pigmentowymi dla IKEA. Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie, ciekawą pracę umożliwiajacą rozwój i bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Producji do naszego wydziału w Świdnicy

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad podległym wydzialem produkcyjnym

- Realizacja zleceń produkcyjnych

- Udział w planowaniu produkcji

- Analiza dostępności zasobów

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów Prawa Pracy, BHP i PPoż

- Optymalizacja procesów produkcyjnych

- Przestrzeganie wytycznych dotyczących jakości produkcji

Wymagania minimalne:

- Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub z zakresu zarządzania produkcją

- Doświadczenie w kierowaniu produkcją

- Doświadczenie w pracy w systemach opartych na Lean Manufacturing i ISO

- Dobre umiejętności organizacyjne i motywacyjne

- Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem

- Doświedczenie w pracy w systemie ERP

- Prawo jazdy kat B

Następujące wymagania będą traktowane jako dodatkowy atut:

- Wykształcenie lub doświadczenie w produkcji zwiazanej z produkcją mebli lub procesami lakierowania

- Znajomość języka angielskiego

- Doświadczenie w pracy w systemie IMPULS

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.