Opis stanowiska pracy

QRC Carbon Tech Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK PRODUKCJI

QRC Carbon Tech to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji elementów kompozytowych między innymi z włókna węglowego (carbonu). Projekty od fazy wstępnej aż po wdrożenie są realizowane w jednym miejscu.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Środa Śląska, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie grupą pracowników,
  • Planowanie i koordynowanie procesów produkcyjnych,
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,
  • Koordynacja współpracy,
  • Kontrolowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie założonych celów,
  • Odpowiedzialność za realizowanie celów jakościowych i ilościowych,
  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy dla swojego zespołu,
  • Terminowa realizacja założonego planu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy przy produkcji elementów z włókna węglowego w autoklawie,
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego struktur kompozytowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie, pracowitość i asertywność,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • System jednozmianowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma QRC Carbon Tech specjalizuje się w projektowaniu i produkcji eleme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości