KIEROWNIK PRODUKCJI

Espiga

SOBIENIE JEZIORY, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Działamy od 1985 roku jako mała firma produkująca akcesoria metalowe do piekarni i cukierni.
Dzięki zaangażowaniu całego zespołu i zaspokajaniu nawet najbardziej wyszukanych potrzeb klientów jesteśmy rozpoznawalni na rynku.
Wskutek rozwoju firmy i zwiększania zapotrzebowania na nasze produkty potrzebujemy zatrudnić Kierownika Produkcji.
ZAKŁADANE ZADANIA:
- współuczestnictwo w planowaniu i realizacja planów produkcyjnych,
- organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych,
- organizacja obsługi maszyn, narzędzi i urządzeń,
- organizacja procesów przygotowania produkcji,
- optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów,
- nadzór nad maszynami i urządzeniami produkcyjnymi,
- planowanie zaopatrzenia i kontrola zaopatrzenia w komponenty i narzędzia,
- zarządzanie pracą zespołu pracowników,
- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami.

Wymagania

WYMAGANIA
- przygotowanie, praktyka i doświadczenie zawodowe przy wykrawaniu i kształtowaniu blach oraz pracy dedykowanych do tego maszyn,
- przygotowanie do kierowania pracą zespołu,
- posługiwanie się dokumentacją techniczną,
- umiejętność prowadzenia spraw związanych z produkcją,
- wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku mechanicznym.

Prezentacja firmy

Działamy od 1985 roku jako mała firma produkująca akcesoria metalowe do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość ruchomego czasu pracy, stabilne warunki zatrudnienia i płacy w przyjaznym zespole, możliwość spełniania własnych oczekiwań i wprowadzania rozwiązań, uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach, uczestnictwa w targach krajowych i zagranicznych
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji