Opis stanowiska pracy

Firma TiA producent systemów grzewczych sprzedający swoje produkty do ponad 40 krajów na świecie w związku z poszerzeniem struktur

Poszukujemy osoby na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika produkcji
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość procedur planowania produkcji,
  • Umiejętność analizy i optymalizacji procesu produkcyjnego,
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętności z zakresu zarządzania oraz motywowania podległego zespołu,
  • Praktycznej znajomości systemów zarządzania produkcją
  • Samodzielność w realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Opis stanowiska:

  • Kontrola wydajności i koordynowanie pracy jednostek produkcyjnych
  • Optymalizacja kosztów produkcji,
  • Kalkulacja i optymalizacja wydajności,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcyjnego
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Ewidencjonowanie i kontrola czasu pracy pracowników produkcji,
  • Kontrola stanów magazynowych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,
  • Nadzór i raportowanie realizacji planu produkcji,
  • Terminowe realizowanie zamówień,
  • Kontrola jakości produktów,
  • Rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji,
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem
  • Zapewnienie prawidłowych warunków Bezpieczeństwa Higieny Pracy,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawy zakres obowiązków z możliwością realizowania własnych pomysłów
  • Dynamiczny i doświadczony zespół do współpracy
  • Innowacyjne środowisko pracy

Prezentacja firmy

Firma TiA działa na rynku ponad 15 lat. Jesteśmy producentem specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości