Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się produkcją spożywczą (wypełniaczy organicznych) zatrudni

KIEROWNIKA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Oleśnica k/Wrocławia

Opis stanowiska pracy:

  • Organizacja przebiegu produkcji przy zapewnieniu, jakości, płynności, terminowości poprzez optymalne wykorzystanie środków technicznych i kadrowych
  • Zapewnienie terminowego i jakościowego prowadzenia procesów produkcyjnych
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie właściwego wyszkolenia pracowników produkcji w zakresie umiejętności w posługiwaniu się urządzeniami produkcyjnymi.
  • Wsparcie dla zapewnienia bezpiecznych warunków pracy oraz przebywania na terenie zakładu zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
  • Koordynacja pracy podległych pracowników
  • Utrzymanie właściwych kosztów produkcji, zgodnie z założeniami firmy
  • Zapewnienie właściwego wykorzystania surowców w procesie produkcyjnym
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i innych obowiązujących systemów w firmie
  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych
  • Opracowanie i aktualizację dokumentacji systemu zapewnienia jakości
  • Współpraca z technologami w zakresie identyfikacji problemów technicznych i prowadzenia działań zapobiegawczych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość tworzenia nowego zespołu
  • Perspektywy rozwojowe w zakresie nowych produktów i technologii

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe TECHNICZNE
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym branży spożywczej na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość wytycznych HACCP
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Znajomość środowiska Windows Office
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane inne uprawnienia)

Prezentacja firmy

Firma Wood Chip Project istnieje na rynku Polskim od 2012 roku. S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis