Human Resources Poland Sp. z o.o.

Kierownik Produkcji

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka

Dla naszego klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, zajmującej się tłoczeniem elementów metalowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik produkcji

Obowiązki:

  • Realizowanie strategii, celów i zadań wyznaczonych działowi produkcji;
  • Organizacja pracy podległych pracowników (Kierowników zmiany, team leaderów, operatorów maszyn);
  • Nadzór nad działem produkcyjnym oraz udział we wdrażaniu nowych produktów;
  • Bezpośrednia współpraca z narzędziownią, działem logistycznym i działem jakości oraz kontakt z klientami zewnętrznymi;
  • Poprawa standardów organizacji i bezpieczeństwa pracy;
  • Kontrola nad realizacją wyznaczonych wskaźników, raportowanie.

Wymagania:

  • Ok 5 lat doświadczenia w kierowaniu działem produkcji, preferowane w firmie o podobnym profilu;
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Wiedza z zakresu z budowy narzędzi tłocznych i tłoczenia metali;
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie (np. Solid Works) oraz umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w pracy z użyciem nowoczesnych metodologii zarządzania procesem produkcji (np. Lean, Kaizen, 5s, Problem Solving);
  • Znajomość zasad normowania czasu pracy;
  • Znajomość systemu zarządzania jakością, normy ISO 9001 oraz ISO/TS 16949;
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności organizatorskie, charyzma.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu zakładowym bądź wsparcie w wynajmie mieszkania.