Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przygotowywanie planów produkcji i harmonogramu realizacji zadań produkcyjnych,
  • nadzorowanie produkcji urządzeń,
  • nadzorowanie kompletacji podzespołów do produkcji oraz prac wyjazdowych,
  • planowanie prac wyjazdowych,
  • kontrola stanu magazynowego,
  • wyjazdy na realizacje.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Ochrona środowiska lub pokrewne),
  • znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji rysunkowej technicznej z branży wodno-ściekowej,
  • znajomość technologii oczyszczania ścieków mile widziana,
  • znajomość programu AutoCad w stopniu podstawowym,
  • umiejętność określania priorytetów i wyznaczania kierunków działania,
  • zdolności organizacyjne, przywódcze.

Prezentacja firmy

Stalbudom Sp. z o.o. jest dostawcą indywidualnych rozwiązań przeznaczony... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji