Opis stanowiska pracy

Drukarnia Aara&Drukplast Sp. z o.o. należąca do grupy holdingowej, zatrudniająca 15 osób oraz posiadająca 4 kolorową maszynę formatu B3 oraz maszynę do druku cyfrowego wraz z dynamicznym rozwojem oraz planowaną rozbudową parku maszynowego poszukuje Kierownika Produkcji.

Zakres obowiązków:

- Kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym
- Optymalizowanie procesów
- Wprowadzanie innowacji oraz usprawnień,
- Zarządzanie zmianą
- Koordynowanie podległego zespołu, egzekwowanie indywidualnych wyników pracy
- Dbałość o standaryzację procesów oraz odpowiednią organizację pracy
- Kontrola efektywności użytkowania zasobów technicznych i materiałowych

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
- Przyjazna atmosfera pracy
- Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji

Wymagania

- Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
- Znajomość procesów produkcyjnych w branży poligraficznej
- Doświadczenie w organizowaniu pracy i egzekwowaniu wykonywanych zadań
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Orientacja na realizację celu
- Odpowiedzialność, samodzielność

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu pasjonatów, przyślij swoje CV.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczonym zespołem, gotowym na każde poligraficzne w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji