Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem krakowski producent urządzeń i maszyn przemysłowych poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik produkcji

Obowiązki:

  • Opracowywanie i bieżąca korekta planów produkcyjnych krótko- i długoterminowych na podstawie zarówno aktualnych zamówień jak i prognoz;
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem;
  • Koordynacja współpracy z firmami podwykonawczymi;
  • Wdrażanie polityki KPI oraz lean manufacturingu;
  • Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej i standardów 5S;
  • Prowadzenie dokumentacji procesowej;
  • Udział w przygotowywaniu całorocznych budżetów produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (kierunki techniczne lub zarządzanie);
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji;
  • Znajomość: Lean Manufacturing; Kaizen, 5S, TPM;
  • Umiejętności organizacji pracy;
  • Silne ukierunkowanie na realizacje celów;
  • Odpowiedzialność w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma SANT-TECH jest polskim producentem profesjonalnych urządzeń do obr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji