Kierownik Produkcji

Klient infoPraca.pl

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:

  • zarządzanie produkcją w powierzonym obszarze: monitorowanie wyników i wskaźników, rozwiązywanie problemów, wdrażanie nowych projektów i działań usprawniających,
  • odpowiedzialność za efektywność, terminowość i jakość produkcji,
  • analizę i szacowanie kosztów produkcyjnych oraz podnoszenie efektywności procesu produkcji,
  • prowadzenie projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych w zakresie Lean Manufacturing, Six Sigma, TQM, TPM, 5S,
  • nadzór nad tworzeniem instrukcji stanowiskowych, dokumentacji konstrukcyjnych i technologicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność planowania i kontrolowania kosztów produkcji,
  • znajomość praktycznego zastosowania narzędzi zarządzania jakością,
  • umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów produkcyjnych, proponowania usprawnień,
  • zdolności przywódcze z umiejętnością skutecznego motywowania zespołu,
  • orientacja na osiąganie założonych celów, odpowiedzialność, sumienność komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego lub innego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • realny wpływ na budowanie atmosfery i standardów pracy w organizacji,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie, benefity

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Finanse