Kierownik Produkcji

Regalux

Chojnice, pomorskie

Opis stanowiska pracy

organizacja i zarządzanie pracą na wszystkich produkcyjnych stanowiskach poprzez podległe osoby oraz komórki organizacyjne podległe produkcji,
nadzorowanie wdrażania i utrzymania systemów Zarządzania Jakością,
realizacja wskaźników produkcyjnych (KPI),
wprowadzenie w obszarze produkcji narzędzi Lean Manufacturing,
bezpośrednia współpraca z działem projektowym,
nadzór nad pracownikami produkcji,
raportowanie wyników kierownictwu firmy,
przestrzeganie przepisów BHP,

Wymagania

wykształcenie min. średnie techniczne,
min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownik Produkcji lub pokrewne,
wiedza i doświadczenie obszarach: spawanie, obróbka stali, docelowo lakiernia,
znajomość Lean Management - podparta zrealizowanym projektami,
doświadczenie w opracowywaniu procedur i w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby certyfikacji ISO,
doświadczenie przy uruchamianiu linii produkcyjnych,
wiedza na temat procesów produkcyjnych związanych z montażem maszyn i obróbką metali,

Oferujemy:

dla Kandydatów spoza Chojnic mieszkanie służbowe (w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o pow. 54 m2),
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
współudział przy tworzeniu nowej hali produkcyjnej,
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowy,
samodzielne stanowisko dające bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego,

Prezentacja firmy

Firma Regalux od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca