Fronhoffs Polska Sp. z o.o.

KIEROWNIK PRODUKCJI

Od: Fronhoffs Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Inne

Firma produkcyjna będąca częścią międzynarodowej organizacji poszukuje pracownika na stanowisko:

zadania i zakres odpowiedzialności:

  • kierowanie działem produkcji w firmie produkującej mrożone ciasta, wszystkie procesy produkcyjne
  • kierownictwo funkcyjne i dyscyplinarne a także rozwój zespołu
  • ciągła analiza i doskonalenie procesów produkcyjnych
  • zapewnianie i poprawa standardów jakości i higieny (IFS, BRC)
  • nadzór i monitorowanie wyposażenia produkcyjnego
  • planowanie i realizacja projektów technicznych i technologicznych

profil i kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe: technolog żywności lub podobne
  • doświadczenie na stanowisku kierownika przez 5 lat w podobnym sektorze przemysłowym
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie
  • przedsiębiorczość oraz asertywność
  • podstawowe umiejętności oceny biznesu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office

oferujemy:

  • pracę w organizacji międzynarodowej
  • potencjalne możliwości rozwojowe
  • pakiet socjalny (bony podarunkowe / dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)