Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad podległymi pracownikami, przeprowadzanie okresowych ewaluacji podwładnych.
• Ścisła współpraca z Działem Handlowym w zakresie realizacji zamówień klientów i zakupów surowca: ◦ analiza zapytań pod kątem wykonalności produkcyjnej; ◦ udział w akceptacji zamówień; ◦ definiowanie zapotrzebowania na surowiec (informacja dla działu handlowego)
• Organizowanie i planowanie produkcji na podstawie posiadanych zasobów, ustaleń z działem handlowym oraz awizowanych odbiorów przez klientów. ◦ Planowanie sortowania wstępnego; ◦ Planowanie pakowania produktu; ◦ przygotowywanie zleceń produkcyjnych, wzorów etykiet na opakowania i innych dokumentów produkcyjnych.
• Współpraca z Referentem ds. Jakości w celu zapewnienia funkcjonowania wdrożonych systemów jakości.
• Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej: zleceń pakowania, etykiet i innych oznaczeń wymaganych do naniesienia na produkt.
• Przygotowywanie dla działu Kard i Płac zestawień do rozliczenia wynagrodzeń, zestawień nałożonych kar i przydzielonych premii.
• Przygotowywanie dokumentacji dla działu księgowego niezbędnej do przygotowania rozliczeń z kontrahentami.
• Obliczanie wskaźników sprawności procesu, optymalizacja procesu produkcji w celu uzyskania założonych wskaźników wydajności.
• Reagowanie na problemy produkcyjne, korygowanie błędów i zaburzeń procesu produkcji.
• Rozpatrywanie reklamacji jakościowych klientów, wskazywanie i wprowadzanie wymaganych zmian zapobiegających przyszłym reklamacjom danego typu.
• Rozliczanie czasu pracy podwładnych, rozliczanie podwładnych pracowników z jakości pracy.

Wymagania

Doświadczenie na tożsamym stanowisku.
Znajomość odmian jabłek.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości owo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Rolnictwo