Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży AGD z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

-Zarządzanie działem Produkcji,

-Kierowanie pracą zespołu pracowników oraz nadzór nad procesem produkcji,

-Kontrola jakości wytwarzanych produktów,

-Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,

-Optymalne wykorzystanie zasobów materiałowych,

-Ustalanie planów produkcyjnych,

-Kontrola nad przestrzeganiem zasad BHP, szkolenie nowych pracowników,

-Raportowanie do zarządu

Wymagania

- Min. 2-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (mile widziane w branży AGD),

-Wykształcenie wyższe - techniczne,

-Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego - warunek konieczny!

-Doświadczenie w zarządzaniu personelem – ok. 30 osób,

-Znajomość technologii obróbki skrawaniem,

-Umiejętność samodzielnego zarządzania,

-Dobra znajomość MS Office,

-Osoba komunikatywna, zorientowana na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

-Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę,

-Pracę w nowoczesnym zakładzie,

-Wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy,

-Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca