Kierownik Produkcji - Tłoczenie

Michael Page

Siedlce, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z potrzebą optymalizacji struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, nasz klient aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji który odpowiedzialny będzie za pełen proces technologiczny w zakładzie zlokalizowanym we wschodniej części województwa mazowieckiego.

Informacje o kliencie

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja specjalizująca się w obróbce plastycznej (tłoczenie) i mechanicznej (cięcie) metalu. Firma konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy współpracując z firmami z branży automotive i przemysłu ciężkiego. W związku z potrzebą optymalizacji struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji który odpowiedzialny będzie za pełen proces technologiczny w zakładzie zlokalizowanym we wschodniej części województwa mazowieckiego.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem produkcji (zakład zatrudniający do 50 osób)
  • Organizacja procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie celów ilościowych, jakościowych i ekonomicznych
  • Przygotowywanie planów produkcji oraz nadzór nad ich realizacją
  • Rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • Przygotowywanie produkcji pod wdrożenia nowych projektów dla klientów z branży motoryzacyjnej
  • Kontrola bieżących kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań w kierunku ich optymalizacji
  • Podejmowanie działań na rzecz poprawy wydajności procesów produkcyjnych oraz jakości wyrobów gotowych
  • Zapewnienie i kontrolowanie warunków związanych z BHP
  • Nadzór nad prawidłowym stanem parku maszynowego
  • Raportowanie do Dyrektora Generalnego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata na stanowisku Kierownika Produkcji przy technologii tłoczenia
  • Doświadczenie poparte sukcesami we współpracy z klientami z branży motoryzacyjnej
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcji i jakością (Lean Manufacturing, Six Sigma, ISO)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską
  • Atrakcyjny pakiet
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Siedlce
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page