Kierownik Pogotowia Lokatorskiego

PW MIZAN Sławomir Ossowski

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie działu Pogotowia Lokatorskiego : rozdział zleceń dla pracowników, rozliczanie zadań oraz zleceń, przygotowywanie wycen/ kosztorysów wykonanych prac, kontakty z klientami, przygotowywanie ofert dla nowych klientów, przyjmowanie zgłoszeń awarii. Prowadzenie dokumentacji działu Pogotowia Lokatorskiego.

Wymagania

Znajomość branży elektrycznej i hydraulicznej, biegła obsługa komputera (Word, Excel), prawo jazdy kat. B, umiejętność kierowania grupą pracowników, uprawnienia SEP, dyspozycyjność, terminowość. Mile widziana umiejętność kosztorysowania oraz znajomość branży budowlanej.

Prezentacja firmy

prowadzimy usługi remontowo - budowlane, usługi pogotowia lokatorskiego,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie