Kierownik placówki kulturalnej

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest jeden z najbardziej znanych krakowskich placówek kulturalnych, instytucja o ugruntowanej pozycji na miejskiej i ogólnopolskiej arenie kulturalnej. Jej działalność wykracza daleko poza deski sceny przynosząc organizowanym przez nią wydarzeniom międzynarodowe uznanie.

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem, pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania i działaniach promocyjnych, znającej dobrze język angielski i gotowej do pracy w środowisku teatralnym. Poniżej zamieszczone zostały szczegółowe wymagania. W razie zainteresowania prosimy o przesłanie swojego CV. Nasza konsultantka skontaktuje się z Państwem w celu podania dalszych szczegółów i umówienia spotkania.

Wymagania

Wymagania:

➔ wykształcenie wyższe;
➔ dobra znajomość języka angielskiego;
➔ doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
➔ znajomość ustawy o finansach publicznych i prowadzeniu działalności kulturalnej;
➔ gotowość do podjęcia roli kierowniczej;
➔ komunikatywność, samodzielność, charyzma.

Mile widziane:

➔ doświadczenie w branży kulturalnej lub sektorze publicznym;
➔ doświadczenie w branży marketingowej/PR/sprzedaży;

Obowiązki:

➔ pozyskiwanie funduszy:

○ pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania (publicznych i prywatnych);
○ przygotowywanie ofert, negocjacje, rozliczenia;
○ organizacja przedsięwzięć inwestycyjnych oraz procedur przetargowych;
○ przygotowywanie planu zamówień publicznych;
○ nadzór nad prawidłowym wykonaniem budżetów.

➔ działania administracyjne:

○ organizacja i kontrola pracy podległych działów;
○ rozwiązywanie bieżących problemów teatru we współpracy z dyrektorem.

➔ działania promocyjne i marketingowe:

○ przygotowanie strategii działań marketingowych i promocyjnych teatru i ich koordynacja;
○ realizacja planów sprzedażowych i dbanie o frekwencję na wydarzeniach;
○ realizacja i nadzór nad projektami poza repertuarowymi.

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie zależne od doświadczenia, możliwość zwiększenia
Branża / kategoria:
Praca Top management