Kierownik Operacyjny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, która prężnie rozwija się na terenie całej europy poszukuję Kierownika Operacyjnego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma logistyczna, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuję Kierownika Operacyjnego .

Opis stanowiska

  • Zarządzanie strategicznym programem relokacji magazynu i dystrybucji od podstaw.
  • Projektowanie i definiowanie procesów w nowym centrum dystrybucyjnym.
  • Planowanie zasobów ludzkich, materiałów eksploatacyjnych potrzebnych do pracy.
  • Tworzenie inteligentnego planu pracy z minimalnym zapasem w magazynie
  • Raportowanie działań do kierownictwa firmy za pomocą systemu ERP/CRM.
  • Rozwój kanałów dostaw, w tym wdrożenie nowych kanałów dostaw, konsolidacja dostawców, optymalizacja kosztów.

Profil kandydata

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka, transport lub pokrewne
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej w dynamicznym środowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Prawo jady kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, samochód służbowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page