Opis stanowiska pracy

PHU OLIMPEK Sp. z o.o.

jesteśmy polską firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w dystrybucji drobiu, mięsa i wędlin. Dzięki konsekwentnej polityce produkcyjnej i handlowej stawiającej na zaspokojenie wymagań Klientów, osiągnęliśmy znaczącą i stabilną pozycję na rynku. W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy:

Kierownika Oddziału

Oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym (warunek konieczny),
  • Wykształcenia min. średniego
  • Praktycznej znajomości zasad zarządzania magazynem
  • Zorientowania na osiąganie wyników,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne zarządzanie Odziałem
  • Zarządzanie podległą grupą pracowników
  • Realizacja celów

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Prezentacja firmy

Firma OLIMPEK jest firmą rodzinną, która została założona w 1997 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca