Kierownik Oddziału

Integart Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Integart Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej i drogowej. Firma zatrudnia 100 pracowników i obsługuje klientów poprzez rozbudowaną sieć łącznie 15 oddziałów w Polsce i w Czechach. Integart posiada zaplecze sprzętowe umożliwiające konfekcjonowanie materiałów pod dowolne, indywidualne potrzeby klientów, w tym docinanie odpowiednich formatów płyt, długości i szerokości rolek.

Integart jest przedstawicielem takich producentów jak: HP, Zund, 3M, Neschen, Arlon, Avery Dennison, Mactac, LG Chem, Politape/Kemica, Nitto i 3A Composite.

W związku z ciągłym rozwojem firma poszukuje do oddziału w Krakowie zaangażowanych, doświadczonych, samodzielnych kandydatów na stanowisko Kierownik Oddziału.

Zadania na stanowisku pracy:

•zarządzanie oddziałem firmy,
•realizacja planów i celów sprzedażowych,
•budowa długotrwałych relacji z klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów,
•aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
•raportowanie okresowe,
•prowadzenie negocjacji handlowych, tworzenie ofert, pozyskiwanie zamówień,
•kontrola spływu należności,

Pracując z nami otrzymujesz:

•stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
•pracę w młodym dynamicznym zespole,
•atrakcyjne warunki płacowe,
•pakiet szkoleń dostosowanych do posiadanych kompetencji,
•dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji,
•niezbędne narzędzia pracy związane z zajmowanym stanowiskiem (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy),
•możliwość rozwoju i samorealizacji,

Wymagania

Oczekiwania względem kandydatów:
•doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
•samodzielność i dyspozycyjność,
•doskonała organizacja pracy własnej oraz konsekwencja w dążeniu do celu,
•bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
•znajomość branży materiałów i maszyn do druku będzie dodatkowym atutem,
•posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu,

Prezentacja firmy

Firma Integart Sp. z o.o. została założona w 1994 na bazie wieloletniego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca