Kierownik Oddziału

InPost S.A.

Gryfice, zachodniopomorskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Gryfice

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki pasji i zaangażowaniu całego Zespołu wspólnie rozwijamy nowoczesne usługi pocztowe. Jesteśmy laureatem międzynarodowej nagrody World Mail Awards 2010 i 2011 oraz XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA.

Jeżeli jesteś osobą nastawioną na budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientem. Jeśli osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych, a jednocześnie jesteś nastawiony na realizację celów, jesteś rzetelny, pełen zapału i entuzjazmu to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania oddziału,
  • Aktywny rozwój sieci placówek w wyznaczonym rejonie,
  • Przeprowadzanie rekrutacji i szkoleń podległego zespołu,
  • Bieżąca optymalizacja kosztów i wskaźników finansowych w oddziale,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Zapewnienie przestrzegania przez oddział obowiązujących przepisów BHP, P-POŻ, PIP, oraz aktualnie obowiązujących przepisów prawa,
  • Zapewnienie terminowego wykonywania raportów dotyczących funkcjonowania oddziału,
  • Rozpatrywanie reklamacji,
  • Nadzór nad oddziałem w zakresie realizacji wskaźników efektywności (KPI) i jakości,
  • Kontrola pierwotna i wtórna oddziału podległego InPost w zakresie przestrzegania procedur operacyjnych,
  • Uczestnictwo w działaniach Firmy związanych z bieżącymi potrzebami Spółki.

Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w firmie kurierskiej, pocztowej,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z partnerami biznesowymi,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.