Opis stanowiska pracy

- Zwierzchnictwo nad procesami technologicznymi poprzez podległe mu bezpośrednio osoby oraz nad konserwacją, obsługą i remontami urządzeń produkcyjnych i transportowych
- Odpowiedzialność za terminową, zgodną z oczekiwaniami klienta realizację zamówień
- Organizowanie bieżących zakupów i nadzór nad ich realizacją
- Odpowiedzialność za powierzone przedmioty i środki trwałe, materiały
- Planowanie urlopów i przestrzeganie ich realizacji
- Przestrzeganie wytycznych wynikających z postanowień ISO, VPI i innych certyfikatów.
- Przysyłanie do marketingu kalkulacji uproszczonych, informacji niezbędnych do sporządzania faktury
- Nadzór nad przewodnikami produkcyjnymi i ich bieżącą kontrolą w zakresie przestrzegania norm pracy, ilości materiałów itp.
- Prowadzenie księgi reklamacji
- Organizowanie wyjazdów serwisowych
- Prowadzenie statystyki reklamacji
- Normowanie pracy zespołów
- Inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości wykonywanych napraw

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika w branży eksploatacji i utrzymania taboru kolejowego
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Zakłady Produkcyjno Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń ”TABOR” M.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca