Opis stanowiska pracy

- aktywne zarządzanie zespołem sprzedażowym,
- nadzór nad funkcjonowaniem placówki,
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi firmy: pośrednikami , bankami oraz instytucjami finansowymi,
- realizowanie planu sprzedaży ,założonych celów sprzedaży,
- motywowanie , rozliczanie i kontrola podległych pracowników,
- aktywny udział w procesie rekrutacji na stanowiska sprzedażowe.

Oferujemy:
- szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,
- wsparcie marketingowe w budowaniu wizerunku oddziału regionie,
- dogodne narzędzia (telefon, laptop) oraz przyjazne środowisko pracy,
- bardzo atrakcyjne warunki finansowe,
- prywatną, bezpłatną opieka medyczna,
- atrakcyjne programy motywacyjne.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych,
- doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
- doświadczenie w branży doradztwa finansowego,
- otwartość na nowe wyzwania,
- determinacja w realizacji celów,
- komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi,
- wysoka orientacja na potrzeby klienta,
- zaangażowanie, nastawienie na sukces.

Prezentacja firmy

Jeden z największych pośredników finansowych w Polsce - Open Finance SA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca