Kierownik Oddziału Kraków/Niepołomice

Celkar Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Celkar Sp. z o.o. jest firmą handlową branży motoryzacyjnej wyspecjalizowaną w sprzedaży części samochodowych do aut włoskich i francuskich. Na rynku istniejemy niemal 20 lat, jesteśmy firmą rodzinna z tradycjami, która równocześnie inwestuje w przyszłość i rozwój. Zatrudniamy ponad 60 osób, przede wszystkim w siedzibie firmy w Niepołomicach pod Krakowem.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie uruchomienia Oddziału
  • Zarządzanie Oddziałem zgodnie ze standardami Firmy w tym:
    • Bieżąca kontrola funkcjonowania placówki w tym przychodów i wydatków
    • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu, transportu
    • Zarządzanie aktywami placówki: środki trwałe, wyposażenie i elementy majątku obrotowego (zapasy, gotówka)
    • Prowadzenie lokalnych działań marketingowych
    • Dobór personelu we współpracy z działem HR
    • Organizacja pracy podległych pracowników
    • Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klienta
    • Tworzenie bazy klientów poprzez rozwijanie sieci kontaktów handlowych
  • Kontrola i realizacja celów sprzedażowych
  • Raportowanie do Dyrektora Handlowego

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość branży części samochodowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu placówki handlowej- filii, oddziału, sklepu itp. (w branży motoryzacyjnej)
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

Prezentacja firmy

Firma Celkar, to przedsiębiorstwo zajmujące się importem i sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie