Kierownik oddziału (branża budowlana)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Miejsce pracy: Bytom

Obowiązki:

- organizacja pracy oddziału (sektor wypożyczania maszyn budowlanych i (kontenerów budowlanych);
- realizacja budżetu oddziału;
- zapewnienie logistyki sprzętu, napraw, bieżących serwisów;
- zarządzanie podległym - niewielkim zespołem pracowników;
- wspieranie, motywowanie pracowników;
- nadzorowanie dokumentacji związanej z działalnością oddziału.

Wymagania:

- min. dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu oddziałem, działem lub hurtownią;
- doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem;
- doświadczenie zawodowe w firmie o profilu technicznym;
- wykształcenie techniczne będzie stanowiło dodatkowy atut;
- doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i swojego zespołu;
- dynamizm i zaangażowanie w swoją pracę;
- nastawienie na realizację celów biznesowych;
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
- odpowiedzialność, samodzielność, asertywność;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziane.

Oferta:

- umowa o pracę;
- stabilność zatrudnienia;
- praca w dużej firmie o znanej marce;
- narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód;
- możliwości rozwoju zawodowego: szkolenia produktowe, techniczne, perspektywy awansu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials