Kierownik Oczyszczalni Ścieków

CARBO - KOKS Spółka z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Carbo-Koks poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  1. Sprawowanie nadzoru nad całokształtem pracy oczyszczalni ścieków;
  2. Prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z instrukcją technologiczną;
  3. Prowadzenie dokumentacji, raportów dziennych;
  4. Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań;
  5. Przestrzeganie terminowej realizacji przeglądów urządzeń;
  6. Kontrolowanie i regulowanie pracy oczyszczalni gwarantujące stabilną pracę i uzyskanie wymaganych parametrów na oczyszczalni;
  7. Koordynowanie współpracy z pozostałymi działami przedsiębiorstwa;
  8. Kierownik Oczyszczalni Ścieków odpowiada za całokształt pracy oczyszczalni, a w szczególności za:
  • Zgodną z instrukcjami i przepisami bezpieczną eksploatację oczyszczalni ścieków;
  • Właściwą gospodarkę sprzętem i substancjami niebezpiecznymi;
  • Poprawność utrzymywanych parametrów zgodnych z założeniami i normami;
  • Sprawne działanie poszczególnych urządzeń na terenie oczyszczalni;
  • Właściwy poziom kwalifikacji pracowników na oczyszczalni, przestrzeganie przez nich dyscypliny pracy, przepisów bhp i p.poż.;
  • Właściwe wykorzystanie czasu pracy przez podległych pracowników, rozmieszczenie ich, organizowanie, kierowanie, nadzorowanie i kontrolowanie;
  • Realizowanie zadań w zakresie ochrony przeciwpożarowej i bhp.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia energetyczne typu „D”, grupa I i II,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych,

Wynagrodzenie: do negocjacji

Prezentacja firmy

Branża koksownicza, wytwórca koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości