Kierownik Obszaru Produkcyjnego

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności  naszego klienta – międzynarodowej firmy będącej liderem swojej branży – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Kierownik Obszaru ProdukcyjnegoMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Zarządzanie obszarem produkcyjnym, rekrutacja, szkolenia, ocena, kontrola czasu i wydajności pracy, wyznaczanie i rozliczanie celów podległego personelu
  • Opracowywanie grafików dla ponad 50 osobowego zespołu, harmonogramów produkcyjnych oraz innych narzędzi kalkulacyjnych związanych z produkcją, odpowiedzialność za terminowość produkcji
  • Uczestnictwo w doskonaleniu i unowocześnianiu procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie zasad i kontrola bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP)
  • Wdrażanie podstawowych zasad Lean Manufacturing
  • Ścisła współpraca z działem logistyki
  • Raportowanie wyników pracy i realizacji celów podległego działu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie i znajomość przemysłowych procesów montażowych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznym międzynarodowym środowisku
  • Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy (do 12000,00 PLN brutto) oraz premii
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatek urlopowy, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.