Opis stanowiska pracy

  • zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców,
  • zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych, najwyższej jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych wyrobów,
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do doskonalenia procesów produkcyjnych,  optymalizacji jakości produkcji, kontroli kosztów,
  • nadzór nad organizacją pracy oraz  skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • opracowywanie standardów oraz procedur w odniesieniu do procesu produkcji,
  • współpracę z innymi działami firmy, w zakresie realizacji procesu produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (techniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne),
  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym, w firmie z branży FMCG- warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ( min. 30 osób),
  • praktyczna znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją i jakością,
  • naturalny autorytet, zdolności przywódcze,
  • praktyczne podejście do pracy z ludźmi, umiejętność egzekwowania wyników,
  • umiejętności organizacyjne, planowania pracy i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • silna orientacja na realizację celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziana dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office, Excel),
  • znajomość programu SAP – mile widziana.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca