KIEROWNIK OBIEKTU - KUCHNI

Atalian Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

ATALIAN POLAND jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie technicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.

Miejsce pracy: Poznań

CEL STANOWISKA: Efektywne zarządzanie obiektem, kontraktami oraz relacjami z Klientami

ZADANIA:

  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą realizacją usług
  • Prowadzenie analizy kosztowej podległego obiektu i utrzymanie rentowności kontraktu
  • Nadzór nad środkami trwałymi i surowcami na poziomie obiektu (rozliczanie gospodarki magazynowej)
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Udział w rekrutacji podległego personelu
  • Prowadzenie szkoleń, zebrań z pracownikami
  • Współpraca z działami administracji biurowej w siedzibie spółki
  • Budowanie pozytywnych relacji z kontrahentami
  • Prowadzenie negocjacji w celu pozyskania nowych kontrahentów
  • Zarządzanie budżetem oraz optymalizacja kosztów
  • Zarządzanie personałem i kształtowanie dobrej atmosfery
  • Organizacja pracy, delegowanie zadań i kontrola ich realizacji
  • Prowadzenie działań marketingowych i budowanie wizerunku firmy
  • Bieżący nadzór nad jakością obsługi

WYMAGANIA:

  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku w usługach żywienia zbiorowego
  • Umiejętności organizowania i koordynowania pracy zespołu
  • Umiejętności komunikacyjnych, budowania i utrzymywania relacji
  • Umiejętności podejmowania decyzji managerskich
  • Umiejętności planowania i organizowania
  • Samodzielności w działaniu
  • Proaktywnej postawy biznesowej
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Znajomości systemów kasowych (POS)
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet Office - Word, Excel)

OFERUJEMY:

  • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • System szkoleń
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.