Kierownik montażu stolarki PCV

P.W Konspo

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- Zapewnienie terminowej realizacji planu i prawidłowego przebiegu procesu montażu
- Umawianie montaży na terenie Polski.
- Kompleksowa kontrola jakości wykonywanych prac
- Aktywne i skuteczne zarządzanie podległym personelem
- Planowanie zatrudnienia i wykorzystanie przydzielonych zasobów (także szkolenie montażystów)
- Inicjowanie wszelkich działań mających na celu poprawę realizacji zleconych zadań
- Bieżące analizowanie osiąganych wyników oraz ich raportowanie

Wymagania

- Mile widziane wykształcenie kierunkowe ( preferowane budowlane )
- Preferowane doświadczenie w branży budowlanej
- Preferowane doświadczenie z zakresu montażu stolarki okiennej
- Wymagane prawo jazdy kategorii B
- Dobra znajomość Ms Office
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
- Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań
- Doświadczenie w kierowaniu zespołem

Prezentacja firmy

Firma P.W. Konspo sp. j. powstała w 1991 roku, jako spółka rodzinna. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie