Kierownik Mobilnej Grupy Serwisowej

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Work Force Polska dla swojego Klienta, firmy będącej producentem hal namiotowych i budowli tymczasowych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. MO/KMGS/07/2016

Miejsce pracy: Wrocław + teren całej Polski

Opis stanowiska:

-koordynacja pracy serwisu na terenie całej Polski,
-przyjmowanie telefonicznych oraz mailowych zgłoszeń serwisowych od klientów,
-udzielanie pisemnych odpowiedzi na proste zapytania serwisowe klientów,
-wystawianie faktur i rozliczanie usług serwisowych,
-współpraca z działem handlowym w zakresie serwisu.

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie,
-dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
-doświadczenie na stanowisku Serwisanta w branży budowlanej/konstrukcji stalowych
-łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych i nawiązywaniu relacji biznesowych.

Oferujemy:

- stabilną pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dostęp do wiedzy w zakresie konstrukcji tymczasowych,
- niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.