Kierownik / Manager sprzedaży D2D

SCC Group

Zamość, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Partner największej firmy energetycznej w kraju poszukuje Managerów do biura w Jarosławiu.

Obowiązki:
- rekrutacja i szkolenie PH
- zarządzanie biurem handlowym
- sprzedaż usług energii elektrycznej i gazu, podpisywanie umów z klientami indywidualnymi
- opieka nad powierzoną bazą klientów
- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek,
- realizacja założonych planów sprzedaży,
- efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
- przedsiębiorczości, inicjatywy i samodzielności
- nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do biznesu

-Każdy manager otrzymuje od nas nowy samochód służbowy oraz telefon komórkowy.

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu grupami sprzedażowymi
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
- samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
- znajomość branży będzie dodatkowym atutem,
- zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
- wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w rozwiązaniach z dziedziny energii odnawialnej d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca