KIEROWNIK/ MANAGER DZIAŁU HANDLOWEGO

HR Bank

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Doradztwo Personalne HR Bank, specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branży IT/ Inżynierii /TSL w kraju jak i za granicą, poszukuje obecnie dla jednego ze swoich Klientów Kandydata/ tki na stanowisko:

branża: TSL

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Realizacja budżetów sprzedażowych w podległym regionie
  • Rozwój współpracy i budowanie trwałych relacji z klientami poprzez oferowanie rozwiązań dopasowanych do ich oczekiwań
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Kompleksowa analiza potrzeb Klientów
  • Zarządzanie i motywowanie grupą pracowników 4-5 osób
  • Udział w konferencjach oraz wydarzeniach tematycznych poświęconych spedycji oraz usługom transportowym w kraju jak i za granicą
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych w branży
  • Ścisła współpraca z członkami Zarządu

Wymagania:

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży TSL
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: transport i logistyka lub ekonomia)
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Umiejętności negocjacyjne, organizacyjne oraz wysoki poziom samodzielności
  • Zorientowanie na wyniki
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju umiejętności w polskiej firmie działającej ponad 20 lat na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawa +określony procent od zysku firmy+określony procent od zysku z działań zespołu handlowego)
  • Narzędzia pracy: nowy samochód służbowy / laptop

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Top management