Klient infoPraca.pl

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Miła atmosfera w pracy.

Kierownik Magazynu

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu (nadzór nad gospodarką magazynową, optymalizacja i kontrola kosztów logistycznych, kontrola dostawców, przygotowanie i przeprowadzanie inwentaryzacji),
  • Kierowaniem zespołem pracowników magazynowych,
  • Zarządzanie procesami logistycznymi w magazynie,
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej,
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek, nadzór nad przyjmowaniem dostaw,
  • Tworzenie i wdrażanie procedur i instrukcji postępowania na magazynie,
  • Organizacja pracy oraz nadzór nad podległymi pracownikami w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania magazynu,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów oraz zatwierdzanie dokumentów magazynowych,
  • Ewidencja wysyłek towaru oraz prowadzenie rejestru wejścia i wyjścia palet,
  • Przygotowywanie raportów i analiz w obszarze magazynu,
  • Wdrożenie systemu WMS,
  • Dbałość o stan techniczny urządzeń magazynowych,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz utrzymanie kontaktu z zewnętrznymi klientami firmy (dostawcami i odbiorcami).

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (ekonomia, zarządzanie),
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procedur WMS,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność skutecznego motywowania podległego zespołu,
  • Znajomość branży materiałów eksploatacyjnych,
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem magazynu i logistyki oraz transportu.
  • Znajomość programów z pakietu Microsoft Office,
  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.