Kierownik Magazynu

Q Way Group

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

QWay Group jest organizacją świadczącą usługi z obszaru szeroko rozumianego HR. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu najlepszych pracowników z rynku dla naszych klientów. Wspieramy także naszych klientów w zarządzaniu kompetencjami, motywacją i strukturą kapitału ludzkiego w ich organizacji.

Dla naszego klienta, producenta części samochodowych, w związku z rozwojem działu produkcji, poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko Kierownika Magazynu.

  • Zarządzenie magazynem (zapasy, produkty gotowe),
  • Kierowanie zespołem magazynierów,
  • Zarządzanie zapasami,
  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji oraz obiegu dokumentów,
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, sprzedaży i obsługi klienta,
  • Kontrola kosztów pod kątem założeń budżetowych.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej i znanej na rynku firmie,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w podległym obszarze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Dobra znajomość programów Excel i Word,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikowania się,
  • Kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Prezentacja firmy

QWay Group jest organizacją świadczącą usługi z obszaru Doradztwa Person... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca