Kierownik Magazynu

Arche Consulting

Świdnik, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • uruchomienie i zarządzanie działalnością w nowopowstającym oddziale firmy – przejście części działalności klienta dot. Magazynu pakowania i wysyłki, obecnie 20 osób z potencjałem wzrostowym,
  • bezpośredni kontakt z Klientem na różnych poziomach (operacyjny, handlowy),
  • zarządzanie oddziałem,
  • dbanie o pozytywny wynik finansowy działalności (optymalizacja kosztów, fakturowanie).

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe( techniczne kierunkowe: logistyka, zarządzanie produkcją),
  • min.  dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość gospodarki magazynowej,
  • teoretyczna znajomość procesów produkcyjnych i systemów zasilania produkcji,
  • praktyczna znajomość podstawowych narzędzi Lean Manufacturing,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Access, Powerpoint),
  • duże zdolności analityczne oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • gotowość do ewentualnych wyjazdów zagranicznych,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wyjazdy zagraniczne
  • pracę w nowoczesnym środowisku.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka