Kierownik Magazynu

HRK S.A.

Rumia, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, polskiej firmy handlowo-usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik MagazynuMiejsce pracy: Rumia

Główne obowiązki:

  • Organizacja pracy zmiany;
  • Zarządzanie 8 osobowym zespołem;
  • Dbałość o prawidłowy przepływ dokumentacji;
  • Usprawnianie działających procesów magazynowych;
  • Kontrola terminowych przyjęć i wysyłek towarów;
  • Kontrola stanów magazynowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najchętniej z pokrewnej branży;
  • Uprawnienia na wózek widłowy;
  • Mile widziana znajomość systemów magazynowych WMS;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność, kompetencje liderskie oraz sumienność;
  • Otwartość na pracę w trybie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Przyjazne środowisko pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.