Obecnie dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży elektrycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

kierownik magazynu

Nr ref.: 37962
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie pracy zespołu (5-7 osób)
  • Nadzór nad sprawnym działaniem magazynu (procesami przyjęcia i wydawania towaru)
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz kontrola obiegu dokumentów
  • Zapewnienie efektywnej współpracy magazynu z innymi działami
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Skuteczna obsługa Klienta, nadzór nad jakością wydawanego towaru
  • Monitorowanie oraz kontrola kosztów wynikających z procesów logistycznych
  • Praca w systemie, generowanie dokumentów, wprowadzanie danych

Oczekiwania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Orientacja w procesach magazynowania i procesach dystrybucji
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie  w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)