HRK S.A.

Dla naszego klienta, globalnego operatora logistycznego poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Kierownik MagazynuMiejsce pracy: Gądki pod Poznaniem

Zadania:

  • zarządzanie obszarem logistyki magazynowej w projekcie dedykowanym pod klienta z branży fashion
  • doskonalenie i optymalizacja procesów logistycznych
  • wdrażanie i nadzorowanie wskaźników jakościowych i ilościowych
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i prawidłowy przebieg inwentaryzacji
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • bieżące raportowanie oraz kontakt z klientem anglojęzycznym
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur, przepisów i instrukcji stanowiskowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widzialne z obszaru logistyki)
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku managerskim
  • mile widziane doświadczenie w branży fashion/e-commerce
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i delegowaniu zadań
  • dobry angielski pozwalający na swobodną komunikację z klientem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość realnego wpływu na kształtowanie rozwoju projektu
  • atrakcyjne wynagrodzenie (10 000 - 12 000 zł brutto/miesiąc + premia)
  • bogaty pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.