Opis stanowiska pracy

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

- składowanie na wysokim poziomie,
- planowanie odpowiedniego rozmieszczania towarów na magazynie
- inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych,
- odpowiedni dobór, wdrożenie i rozwój pracowników w celu utrzymania operacyjności magazynu na określonym poziomie
- nadzór nad poprawnością stanów magazynowych
- dbanie o logistykę magazynu

Oferujemy:

- umowę o pracę
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
- atrakcyjny system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami pracy

Wymagania

- minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
- zdolności przywódcze z umiejętnością skutecznego motywowania zespołu,
- samodzielność, dyscyplina i dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu
- wymagana znajomość programów do efektywnego zarządzania magazynem

Prezentacja firmy

Firma Serwis Budowy S.A zajmuje się sprzedażą sprzętu budowlanego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca