Opis stanowiska pracy

1. organizowanie pracy magazynu i obiegu dokumentów;
2. bezpośredni nadzór i realizacja:
- obsługi zamówień, w tym EDI;
- kompletacji i wysyłek przesyłek kurierskich i pocztowych;
- przygotowywanie towaru do sprzedaży;
3. monitorowanie stanów i planowanie dostaw (import);
4. kierowanie podległymi pracownikami;
5. realizacja innych powierzonych zadań.

Wymagania

1. doświadczenie na podobnym stanowisku;
2. biegła znajomość oprogramowania magazynowo-handlowego;
3. biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego;
4. doskonała organizacja pracy;
5. znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

a.i. Polska od 1996 r. jest producentem, importerem i krajowym dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka