Kierownik magazynu w sklepie internetowym

Bezokularow.pl S.A.

62-200 Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Bezokularow . pl S.A. – jeden z liderów na internetowym rynku soczewek kontaktowych i okularów w Polsce poszukuje kierownika magazynu do pracy w magazynie centralnym w Gnieźnie.

OFERTA:

Oferujemy stanowisko kierownika magazynu w sklepie internetowym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- nadzór na procesem przyjmowania dostaw i wydawania przesyłek,
- przestrzeganie procedur magazynowych firmy i współudział w ich tworzeniu,
- nadzór i zarządzanie zespołem magazynierów (3-5 osób),
- nadzór nad obiegiem dokumentów magazynowych,
- logistyka magazynowa (planowanie i przydzielanie miejsca składowania towarów, rozkład towarów na magazynie),
- utrzymanie porządku i czystości na magazynie,
- inicjowanie działań usprawniających pracę magazynu.

Wymagania

WYMAGANIA:

- co najmniej roczne doświadczenie w pracy w magazynie na stanowiskach takich jak kierownik magazynu, kierownik zmiany na magazynie, magazynier lub brygadzista,
- minimum średnie wykształcenie, mile widziane wykształcenie wyższe logistyczne (bądź studia logistyczne w trakcie),
- gotowość do bezpośredniego zaangażowania się w pracę w magazynie,
- motywacja do stabilnego i długoterminowego zatrudnienia,
- doświadczenie w zarządzaniu ludźmi (co najmniej kilkuosobowym zespołem),
- umiejętność obsługi komputera,
- poszukiwana osoba odpowiedzialna, dobrze zorganizowana, komunikatywna i samodzielna.

OFERUJEMY:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (raz na kilka tygodni w godzinach 9-17) – wszystkie weekendy wolne i brak nadgodzin,
- wynagrodzenie brutto – podstawa – w widełkach: 3000-4500 PLN (w zależności od posiadanego doświadczenia i formy zatrudnienia) + atrakcyjny system premiowy (do 10% premii rocznej),
- możliwość wyboru formy zatrudnienia (w tym umowa o pracę),
- możliwość rozwoju i szkoleń w zakresie oferowanego stanowiska,
- pakiet sportowy,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- miłą atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Bezokularow.pl - jedna z czołowych firm w Polsce oferująca soczew... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka